V&V č.2 - editorial

Časopis Vegetarián-Vegan
Minulé číslo časopisu Vegetarián a Vegan se dostalo jen k úzkému okruhu čtenářů. Toto číslo je již regulérním časopisem, má i větší rozsah a vyšší náklad. Z Vašich ohlasů usuzujeme, že jsme se dali správným směrem. Ukázalo se, že časopis o vegetariánství a veganství chyběl.

Díky našim členům, příznivcům a sponzorům bylo možné vydat toto číslo. Snažili jsme se vylepšit jeho vzhled a rozšířit obsah. Jestli se nám to povedlo, můžete posoudit sami.

V tomto čísle naleznete příběhy několika zajímavých vegetariánských rodin, rozhovor se zajímavou osobností - zakladatelkou a ředitelkou první vegetariánské školky Savitri Braunovou, uskutečnili jsme také rozhovor s osobností ze slavného filmového dokumentu Super Size Me, americkou šéfkuchařkou Alexandrou Jamieson, nechybí recepty ani upozornění na nevegetariánské produkty na trhu. Uvádíme přehled novinek zajímavých pro vegetariány i recenzi na výbornou novou vegetariánskou kuchařku. Podařilo se nám také kontaktovat autorku údajných výroků o nevhodnosti vegetariánství - Prof. Lindsay Allenovou a získali jsme její vyjádření. V tomto čísle najdete i inzerci čtenářů a seznamku!

Pište nám svoje názory, připomínky a podněty i přání co by v časopise mělo být. Pomozte nám časopis šířit, podpořte naši činnost, staňte se členy České vegetariánské společnosti, spolupracujte s námi jak na tvorbě časopisu, tak i v našich aktivitách.

Ať už jste vegetariány a vegany s ohledem na zvířata, na své zdraví či životní prostředí nebo se o vegetariánství jen zajímáte, přejeme vám příjemné chvíle s naším časopisem!

Za redakci a Českou vegetariánskou společnost

MUDr. Zbyněk Luňáček a Jan Šťastný.

[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
| Autor: administrator | Vydáno dne 04. 01. 2007 | 13900 přečtení | Počet komentářů: 536 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Reklama

VEG 1 - tablety s B12 - perfektní pro vegany a vegetariány!
Nesmyslné antikampaně
Veganská strava je zdravá a bezpečná i pro malé děti - zneužití případu úmrtí dětěte ke kritice veganství

I děti mohou být vegany - výhrady k reportáži ČT

Vegetariánství škodí dětem? - shrnutí kausy hrůzostrašných článků v českém tisku
Naši sponzoři
Doporučujeme !
Internetová verze filmu "Vykořisťování Země" s českými titulky - jak konzumace masa škodí planetě Zemi, komentář čte sir Paul McCartney.
Nepřehlédněte
Nabízíme

Důvody proč
být vegetariány
Pravda o mase

filmy americké organizace PeTA s českými titulky na CD-ROM
Reklama
Nejčtenější články

Neexistuji vhodna data!

Tento web je vytvořen v phpRS