Restaurace MARANATHA a nové logo SALVE NATURA

Autor: administrator <admin(at)server.cz>, Téma: Vegetariánství v ČR, Vydáno dne: 27. 10. 2009Vegetariánská restaurace MARANATHA

      Tuto zajímavou a exteriérově výjimečnou vegetariánskou restauraci najdete na Praze 4 – Michle, Vyskočilova 2 v administrativním komplexu BB Centra v budově Brumlovka. Restauraci provozuje stejnojmenné občanské sdružení, které se ve své restauraci zaměřilo na zdravé a chutné stravování.

      Restaurace je vegetariánská, na své si však přijdou i vegani a vyznavači biopotravin. V nabídce najdete také spoustu čerstvých a rozličných nápojů, salátů i ořechů. Pokud jste se nestihli nasnídat, restaurace Maranatha Vám nabídne možnost zdravé vegetariánské snídaně. Můžete si vybrat také zvýhodněné menu, či získat slevu pro rodiny.

     Profesionální kuchaři i příjemná obsluha Vám dokáží, že zdravá strava může nejenom ladit Vašemu žaludku, ale i oku a hlavně jazyku.

Otevírací doba:

SNÍDANĚ formou buffé: Po - Pá: 8:30 - 10:30

Ne: snídaně se nepodávají

DENNÍ NABÍDKA formou buffé:

Po - Čt: 11:00 – 21:00 Pá: 11:00 – 15:00

So: zavřeno Ne: 11:30 - 17:00

 

PŘÍJEMNÉ PROSTŘEDÍ INTERIÉR SAMOOBSLUŽNÝ PULT

 

 

 

 

UZENINA SALVE NATURA NA HOUBÁCH S RÝŽÍ výtečné těstoviny

 

 

 

 

Nové logo SALVE NATURA

      Společnost SALVE NATURA byla založena v roce 2003 a od té doby obohacuje náš trh s bezmasými potravinami, od září tohoto roku označuje své výrobky novým logem V&V.

     Produkty SALVE NATURA jsou jedinečné svým složením z pšeničné bílkoviny, ovlivněné thajskými recepturami a v neposlední řadě svými originálními chuťovými vlastnostmi. Tyto rostlinné výrobky splňují požadavky zdravého stravování a jsou vyrobeny z výhradně přírodních rostlinných surovin a ingrediencí, bez konzervantů a syntetických barviv, proto jsou vhodné pro vegetariány i vegany. Z toho důvodu firma začala označovat své výrobky novým logem V&V, aby příznivcům vegetariánského a veganského stravování usnadnila orientaci při nakupování.

     Zajímavou skutečností také je, že společnost nevyrábí žádné masné výrobky, jak je to například u produktu párky „vegeťáky“ (firma se zabývá také porážkou drůbeže!) nebo u šmakouna firmy Protein Foods, který se navíc vyrábí z bílků vajec pocházejících z velkochovů nosnic.

     SALVE NATURA již nabízí celou řadu produktů, jako jsou různé druhy salámů, klobás, párků, rostlinných steaků... Můžete si dokonce zakoupit i rostlinnou tlačenku. Jak řekl jednatel společnosti Ing. Miroslav Kramoliš firma vlastní receptury také na výrobu veganských sýrů, takže se možná již brzy dočkáme!

     Výrobky SALVE NATURA najdete ve všech dobrých obchodech se zdravou výživou.

• Bez živočišných produktů

• Bez konzervantů a syntetických barviv

• Z pšenice výhradně evropského původu

• Vlastní originální receptury

• Nevyrábí žádné masné výrobky

 

VÝROBKY SALVE NATURA OCHUTNÁVKA ROSTLINNÝCH UZENIN ČESKÁ VEGANSKÁ KUCHYNĚ

 

 

 

 

PREZENTACE zástupci SALVE NATURA CHUTNÁ JÍDLA UVAŘENÁ Z PRODUKTŮ SALVE NATURA